02.02.2015 року інспекторами Селидівської КВІ спільно з пастором обласного центру реабілітації «Відновлення» для алко- та наркозалежних» був проведений виховний захід для засуджених, які перебувають на обліку.Метою даного заходу було поглиблення знань засуджених про наркоманію, переконання засуджених до ведення здорового способу життя.

Під час заходу пастор розповів про виникнення, причини танаслідки вживання наркотичних речовин, соціальні чинники, що призводять до наркоманії. Довів до засуджених статистичні дані стосовно кількості осіб, які проживають в реабілітаційних центрах на території області з даним захворюванням.Пастор запропонував усім бажаючим, які мають труднощі соціальної адаптації, пов’язані зі зловживанням алкоголю, наркотиків, відвідати центр, щоб подолати ці пагубні звички,налагодити відношення з близькими, повернутися на шлях повноцінного життя в суспільстві. Засуджені мали змогу індивідуально поспілкуватися з пастором.Всі учасники заходу отримали інформаційно – освітні матеріали, контактні телефони центру реабілітації «Відновлення».

Наркоманія – є «бічем ХХI століття». Тому викоренення даного асоціального явища є перспективою розвитку провослухняного та цивілізованого суспільства. Пам’ятайте: з лихом важко впоратись поодинці, значно легше, коли є люди, які готові боротись разом з вами!

 

Інспектор КВІ   Закалюжна А.Ю.