Часткова плата за санаторно-курортні  путівки для лікування дитини у супроводі дорослого зменшена.

                 Шановні страхувальники та комісії з соціального страхування!

 Рішенням правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності зменшена часткова сплата за санаторно-курортні путівки для лікування дитини у супроводі дорослого та визначено термін перерахування  до Фонду часткової сплати за санаторно-курортні путівки. Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 24.04.2013р. № 14 "Про внесення змін до Порядку отримання застрахованими особами та членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009р. №12” зареєстрована  в Міністерстві юстиції України 24.05.2013року за № 811/23343.

Звертаємо увагу на те, що:

- комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про виділення путівки одному із застрахованих батьків ( матері або батькові) або застрахованій особі – законному представнику для лікуваня дитини та дорослого за наявності медичних показань на санаторно-курортне лікування з частковою оплатою в розмірі 10 відсотків її вартості (замість 15%), а для лікування двох дітей та дорослого – безкоштовно (замість 10%), після 11 червня 2013 року;

- сума оплати часткової вартості путівки, внесена застрахованою особою до каси, має бути перерахована на транзитний рахунок робочого органу Фонду  протягом трьох банківських днів після її внесення (раніше термін перерахування не визначався).

      Постанова  набирає чинності з дня її  офіційного опублікування в Офіційному Віснику України від 11 червня 2013 р. №41.

 

Директор

Красноармійської МВД  ДОВ ФСС з ТВП                                                     В.А.Губарєва

т.2-31-46