31.07.2015 з метою організації соціально корисної зайнятості та дозвілля неповнолітніх осіб, засуджених без позбавлення волі, інспекторами Селидівської кримінально – виконавчої інспекції організовано  відвідування  бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 м. Селидове. Завідувачем бібліотеки спільно з інспекторами КВІ проведена інформаційна година «Шануй і знай свій рідний край», яка мала на меті поглиблення знань неповнолітніх про Батьківщину та рідний край, формування національної свідомості, виховання патріотів рідної держави, любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасного.

Присутні на заході мали змогу поринути в події історії України, рідного краю, ознайомитись з творчою спадщиною видатних українських та зарубіжних письменників. Неповнолітні засуджені викликали неабиякий подив присутніх, продекламувавши вірші улюблених письменників. В читальному залі до уваги неповнолітніх була представлена краєзнавча книжкова виставка «Стежками рідного краю». «Книги розповідають про безліч дивовижних місць, оповитих кольоровим туманом легенд і загадок на Донеччині. Наш край з його мальовничими краєвидами, унікальними пам’ятками історії, культури та архітектури має великий потенціал та багату спадщину», - зауважила завідувач шкільної бібліотеки. Також інспектор КВІ наголосила аудиторії на тому, що на сьогоднішній день науковий прогрес стрімко рухається вгору і діти багато часу проводять перед комп’ютером, але треба пам’ятати, що комп’ютер не повинен стати господарем у житті дитини. І щоб цього не трапилося, потрібно більше читати .

Під час відвідування бібліотеки неповнолітні мали змогу збагатити свій внутрішній світ, а також підвищити культурно - просвітницький рівень. Сподіваймось, що інформація, яку отримали неповнолітні засуджені під час відвідування бібліотеки, допоможе їм у подальшому стати повноцінними членами суспільства та зробить поштовх до прагнення духовного й інтелектуального розвитку.

    

Інспектор Селидівської КВІ          Ганна Красноруцька