У центральній міський бібліотеці для дітей не тільки можна почитати книжку і взяти її додому, але й провести своє дозвілля з користю, розкриваючи для себе щось нове і цікаве. І допоможе у цьому  Інтернет-клуб «Павутинка»,  що не так давно розпочав свою роботу і відкритий для усіх бажаючих.

    Юні знавці книжок взяли участь у І турі обласного конкурсу «Кращий читач року-2013». Діти мали можливість виявити свої знання у вікторинах, літературних змаганнях, зацікавились презентаціями своїх улюблених книжок.  Переможцями міського туру стали: Анастасія Бондаренко, учениці 6 класу гімназії м.Селидового і Катерина Горошко, учениця 7 класу ЗОШ № 18 м.Гірник.

    Багато цікавого про рідний край можна узнати у відділі «Краєзнавство». Й у цьому юним читачам допоможуть бібліотекар Божинова Л.В. і члени гуртка «Юний краєвид».

    Велику зацікавленість викликало проведення Тижня дитячої та юнацької книги, в рамках якого, проходили свято «Книга – мудра чарівниця», літературна година, присвячена життю та творчості Тараса Шевченка, Парад Книги тощо.

    Читачів молодшого віку бібліотекарі запрошують на заняття Школи інформаційної культури, де малюкам надається можливість ознайомитися з бібліотекою, книгою, надаються навички: як розшукати ту чи іншу книжку, як орієнтуватися у «книжковому» просторі.