На сьогоднішній день  актуальною виступає проблема зростання рівня злочинності серед неповнолітніх. У зв’язку з цим співробітники Селидівської кримінально – виконавчої інспекції разом з працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області приділяють велику увагу здійсненню виховної та превентивної роботи серед неповнолітніх осіб, засуджених без позбавлення волі.

Так, 07.07.2015 інспекторами КВІ спільно з працівниками відділу КМСД організована виховна екскурсія для неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку в КВІ, до Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області.

 Під час екскурсії засуджені відвідали чергову частину, побували в слідчому відділі та секторі інформаційних технологій. Підоблікові з зацікавленістю задавали питання та отримували від співробітників міліції компетентні відповіді. Після завершення екскурсії працівники відділу КМСД провели профілактичну бесіду на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Екскурсія справила неабияке враження на юних правопорушників. По поведінці підлітків було помітно чітке усвідомлення наслідків їх бездумних захоплень та вчинків, що призводять на лаву підсудних. Ми сподіваємось, що завдяки даному заходу ми достукались до свідомості неповнолітніх засуджених та окреслили їм негативний бік кримінального та антисоціального життя. Зроби своєчасно правильний вибір, адже життя на волі прекрасне!

  

Інспектор КВІ    Ганна Красноруцька