Главная » 2013 » Август » 28 » Зустріч Селидівського міського голови Ремізова В.В. з колективом учасників фестивалю народної творчості Сорочинського ярмарку.
11:30 AM
Зустріч Селидівського міського голови Ремізова В.В. з колективом учасників фестивалю народної творчості Сорочинського ярмарку.

На виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо популяризації здорового способу життя та розвитку творчих здібностей  громадян 27.08.2013 Селидівський міський голова Ремізов В.В. зустрівся з колективом жіночої громадської організації «Союз жінок України» (Тюпіна Л.І.),  який гідно представив місто на фестивалі народної творчості на національному Сорочинському ярмарку. В рамках жіночої організації вже 2 роки працюють ансамбль народної пісні «Горлиця», який на фестивалі зайняв 1 місце, та фольклорний ансамбль «Червона калина», який привіз на батьківщину 3 місце. Міський голова виразив жінкам слова подяки, побажав успіхів на творчій ниві та активної життєвої позиції в суспільно-політичному житті міста та зазначив, що міська влада завжди буде підтримувати таланти рідного міста. Треба відзначити, що колектив дійсно творчій: своїми руками жінки виготовили концертні костюми – вишиванки, рушники, спідниці.  На міських святах ці колективи з радістю зустрічають мешканці міста.

   

 

 

Просмотров: 627 | Добавил: Селидово | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: