Архівний відділ Селидівської міської ради
Адреса :  85400 вул.Гоголя, буд. 29
               м. Селидове Донецької області
               Телефон : (06237) 7-05-09 
               Прийомні дні : понеділок – четверг з 8.00 по 16.00 
  Начальник архівного відділу Селидівської міської ради Н.І.Вербовська.

   Для соціально – правових запитів громадянам необхідно мати паспорт та трудову книжку або її копію. Селидівський державний міський архів розпочав свою роботу в 1963 році , коли населеному пункту Селидівка було присвоєно статус міста обласного підпорядкування. А у відповідності із рішенням сесії Селидівської міської ради від 27.11.2002 його було реорганізовано в архівний відділ Селидівської міської ради. Основними завданнями архіву є :
· реалізація державної політики в сфері архівної справи і діловодства на території міста Селидове
· формування ї забезпечення зберігання , обліку і використання документів Національного архівного фонду України
· координація діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, а також установ , організацій і підприємств міста з питань архівної справи і діловодства.
   В архіві зберігаються документи Селидівської міської ради і підпорядкованих їй міських та селищних рад , підприємств вугільної промисловості, колгоспів, закладів освіти і культури міста. В цих документах міститься інформація про соціально-економічний розвиток Селидового з початку ХХ століття по сьогоднішній день . Всього на державному зберіганні в архівному відділі знаходиться 38 фондів в яких налічується 6695 справ. Ознайомитися з історією міста за допомогою архівних документів архівний відділ запрошує дослідників та архіваріусів до свого читального залу. Архівним відділом також надаються методично – практичні консультації юридичним особам з питань діловодства та ведення архівної справи.
   З 2003 року в архівному відділі діє підрозділ із зберігання і використання документів з особового складу ліквідованих установ і підприємств міста. За цими документами на виконання соціально – правових запитів громадян видаються довідки про трудовий стаж та заробітну плату на підприємствах міста . Всього на зберіганні в структурному підрозділі знаходиться 153 фонда на 5793 справи.
                 
                Учасники виїздного розширеного засідання ЕПК Держархіву Донецької області на базі архівного відділу Селидівської міської ради. Жовтень 2011р.