11 серпня 2014 року,  з метою профілактики вживання наркотичних засобів, тютюну, алкоголю, працівниками  Селидівської кримінально – виконавчої інспекції ДПтС України в Донецькій області  спільно з начальником відділу соціальної роботи Селидівського міського  Центру соціальної служби дітей та молоді Вознюк Л.А., серед молоді в кримінально – виконавчій інспекції проведена бесіда  на тему « Про наслідки вживання, наркотиків тютюну та  алкоголю». 11-ти  засудженим   були роздані буклети, які закликають до здорового способу життя.

 Профілактична бесіда   була направлена на здоровий спосіб життя, надані практичні рекомендації відносно звільнення від залежності. Така робота  постійно ведеться як серед дорослих, так і серед засуджених неповнолітніх.

Залежність від психоактивних речовин та алкоголю є однією з найбільш давніх загальнолюдських проблем. Ця хвороба вражає не тільки тіло, а і всі рівні особистості людини, та руйнівно позначається на зовнішніх сферах життя людини. В приміщенні КВІ розміщена наочна інформація  з адресами та контактними телефонами реабілітаційних центрів, куди можна звернутися за допомогою.

 

 

Інспектор Селидівської КВІ Броднікова Н.В.