11.03.2014 року інспектором Селидівської кримінально-виконавчої інспекції Криштопою  Яною в приміщенні інспекції  з  засудженими  до покарань  не пов’язаних з позбавлення волі   була проведена профілактична бесіда на тему « Здоровий спосіб  життя».

    Засудженим, які перебувають на обліку, були роз’яснені наслідки залежності від психоактивних речовин та алкоголю, яка  вражає не тільки тіло і всі рівні особистості людини, але і руйнівно позначається на зовнішніх сферах його життя. Також, з метою профілактики захворювання на «ВІЧ інфекції та СНІД», роздані надані благодійними організаціями буклети, що закликають до здорового способу життя.

Криштопою Яною була звернута увага засуджених на інформацію, яка розміщена в приміщенні КВІ, з адресами та контактними телефонами реабілітаційних центрів, куди, за необхідності,  можна звернутися за допомогою.

   Засуджені  ознайомлені з переліком державних, громадських та релігійних організацій у місті, якими надаються соціальні послуги громадянам, що перебувають у конфлікті із законом та опинилися у складних життєвих обставинах, послуги з профілактики інфекційних захворювань тощо.

    Профілактичнапросвітницька робота серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекціїнаправлена на здоровий спосіб життя та постійно ведеться як серед дорослих, так і серед засуджених неповнолітніх.

 

Начальник МВ КВІ     Т.І. Носуля