На при кінці минулого тижня у містах і селищах Селидівської територіальної громади відбулося закриття Тижня дитячої та юнацької книги. Відвідувачі святкових заходів з захопленням відповідали на запитання вікторин, присвячених творчості письменників, літературним героям.

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей ознайомили юних читачів з інтересними фактами створення Книги.

Протягом заходу, присвяченого творчості Т.Г.Шевченка, лунала музика українських авторів у виконанні викладача музичної школи м.Селидове Шевченко Н.Ю., викликала зацікавлення й книжкові виставки: «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття», «Історія України у думах, піснях, легендах»

У Гірницькій бібліотеці для дітей проведено гру ерудитів «Щасливий випадок». А на Вечір веселих завдань «Свято Всезнайок» завітали учасники студії акторської майстерності «Чародії»(клуб смт.Курахівка, керівник Кодикова Н.О.) з театралізованою виставою по творам Світлани Кучеренко «Усмішка для мами» і Ірини Жиленко «Гном у буфеті».

Протягом Тижня у центральній міській бібліотеці для дітей м.Селидового оформлено виставку кращих малюнків юних читачів «Моя улюблена книжка». У період заключного заходу автори робіт були відзначені пам’ятними призами.

Для працівників міських бібліотек відбулося чергове засідання професійного клубу бібліотекарів: «Світ очима бібліотекарів», присвячене цікавим фактам і подіям у бібліотечній справі, у створенні книги.