Главная » 2016 » Январь » 13 » БЮДЖЕТ МІСТА ПРИЙНЯТО!
10:51 PM
БЮДЖЕТ МІСТА ПРИЙНЯТО!

У середу, 13 січня, відбулась четверта, позачергова, сесія Селидівської міськради. Основним питанням порядку денного на ній було "Про внесення змін і доповнень до рішення Селидівської міської ради "Про бюджет м. Селидове на 2016 рік". Доповідала по основному питанню начальник фінансового управління міської ради Т.Б.Рогоза.

Тетяна Борисівна коротко зупинилась на змінах у бюджеті і на основних статтях. Окрім іншого, цьогоріч на місцевий бюджет покладено функції з утримання закладів професійно-технічної освіти, а це професійно-технічний ліцей та ПТУ м. Гірник. Тож додаткове навантаження на бюджет складе 11 млн. грн. Т.Б.Рогоза доповіла й про інші статті видатків та доходів. 

                   

Депутати підтримали це рішення, як й інші питання, яких на позачергову сесію було винесено 12. Серед розглянутих питань чотири стосувались створення нових ОСББ - в буд №№5, 23, 25 по вул. К.Маркса та №24 по вул. Гоголя. Також були розглянуті питання капітального ремонту Будинку культури в Селидовому, затвердили перелік об'єктів, які підлягають відчуженню в 2016 році та інші.

                       

Сесію провів Селидівський міський голова В.В.Ремізов.

 

Просмотров: 2321 | Добавил: Селидово | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 omgomgKax  
0
<a href=https://omgomgomg.hydraruzpxnewfa.co>Ссылка на ОМГ АМГ omgomgomg ОМГОМГ</a> ссылка на площадку ОМГ - http://omgomgomgnxat4aagix67wnlqxmvqmbrz54iok4uawlbnjdmqb525cad.onion/ - OMGOMGOMG ОМГ ОМГ MOST ADVANCED DARKMARKET Вас приветствует обновленная и перспективная площадка всея русского даркнета. Новые быстро действенные сервера, видоизменённый для максимального удобства интерфейс, высочайший уровень безопасности. Новые магазины уже известных брендов, топовые товары уже знакомых вам веществ, моментальный обменник и куча других разнообразных функций ожидают клиентов площадки даркмаркетов OMG!OMG! уже сейчас! Заходи по ссылке и приобретай свои любимые товары по самым низким ценам во всем даркнете! Закрыли гидру? Заходи на новую площадку ОМГОМГ моментальные закладки мефедрон альфа купить москва спб саратов КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ TELEGRAM <a href=https://t.me/omgomg_tor>OMG! omgomgomg!</a>

Имя *:
Email *:
Код *: