Главная » 2014 » Февраль » 12 » Відкриття експозиції, присвяченої випускникам технікуму, що пройшли шляхами Афганістану та загинули у вугільній промисловості.
2:47 PM
Відкриття експозиції, присвяченої випускникам технікуму, що пройшли шляхами Афганістану та загинули у вугільній промисловості.

З метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій  11.02.2014 в холі Селидівського гірничого технікума за участю секретаря ради Тарасової Н.І., адміністрації СГТ, представників громадськості, учнівської молоді, ЗМІ відбулося відкриття експозиції, присвяченої випускникам технікуму, що пройшли шляхами Афганістану та загинули у вугільній промисловості. На відкриття експозиції були запрошені рідні загиблих афганців : Миколи Олейніка, Ігоря Горохова та Віктора Козела. Символічна назва експозиції «Щоб пам’ятали» розкриває її головну мету. Дана експозиція є продовженням роботи музею, в якому вже зібрані численні документальні матеріали історії подвигу солдату на афганській землі. Учасники заходу виразили слова вдячності рідним загиблих за їх участь у патріотичному вихованні молоді.  

   

   

Просмотров: 373 | Добавил: Селидово | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: