Главная » 2014 » Октябрь » 29 » Засідання круглого столу
9:41 AM
Засідання круглого столу

З метою реалізації урядових рішень та вдосконалення інформування населення з питань соціального захисту переселенців 24.10.2014р. Селидівським міським центром зайнятості було організовано засідання круглого столу на тему «Взаємодія соціальних структур міста з питань соціального захисту осіб, переміщених  з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» за участю представників центру зайнятості, органів влади і соціальних партнерів, а саме: представників місцевих органів влади, управління соціального захисту населення, пенсійного фонду, податкової інспекції, центру соціальних служб сім’ї,  дітей  та молоді.

Заступник міського голови Масленніков Г.І. відмітив злагоджену роботу всіх структур міста щодо надання допомоги переселенцям. На сьогодні до міста переселилися 3456 осіб, з них близько 50% це пенсіонери, тож найбільше  навантаження лягає на пенсійний фонд.  Серед переміщених 724 дитини віком на 18-ти років, 369 дітей сіли за парти міських шкіл, у дитячих садочках створено 2 додаткові групи.

Директор міського центру зайнятості Головченко Г.О. зазначила, що до центру зайнятості звернулося 92 особи з числа вимушених переселенців. Всім надається повний комплекс соціальних послуг, направлений на прискорення вирішення питання їх працевлаштування. Але через недостатню кількість вакансій існують певні ускладнення. Тому при першому зверненні переселенців до оперативної робочої групи, до складу якої входять і представники центру зайнятості, питання працевлаштування вирішується для кожної особи індивідуально.

Начальник управління соціального захисту населення Гришкова І.М. ознайомила присутніх з порядком надання щомісячної адресної допомоги вимушеним переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Майже 150 осіб вже зареєструвалися в управлінні соціального захисту для отримання допомоги.

Секретар міської ради Тарасова Н.І. наголосила, що розроблені та затверджені заходи, пов’язані із соціальним захистом громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. В реалізації цих заходів активно беруть участь всі соціальні структури міста, оперативна робоча група по роботі з переселенцями, громадські організації та інші. Зокрема, працівники бюджетних установ міста перерахували одноденний заробіток для надання гуманітарної допомоги переселенцям, активну допомогу надають також фізичні особи – підприємці.

У ході засідання досягнуто домовленості щодо спільних дій відносно активізації обміну даними між усіма зацікавленими сторонами, посилення інформаційної роботи серед переселенців щодо урядових рішень спрямованих на соціальний захист, сприяння їх зайнятості, у тому числі врегулювання правових аспектів трудових відносин.

Просмотров: 507 | Добавил: Селидово | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: