Главная » 2011 » Декабрь » 29
 
 
За ініціативою міського голови Ремізова В.В. 27 грудня 2011 року в Центрі дитячого та юнацької творчості пройшла новорічна ялинка для дітей із багатодітних сімей.
Під час святкових заходів діти стали активними учасниками Новорічної вистави, яку підготували працівники Центру творчості. Хороводи та пісні, ігри та веселі танці зробили свято незабутнім. Дід Мороз та Снігурочка разом із дітьми запалили новорічну ялинку, 253 дитини отримали добрий настрій та новорічний подарунок від міського голови Ремізова В.В. та народного депутата України Васильєва О.А.
Організаторами заходу стали міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, головний спеціаліст у справах сіме`ї иа молоді міської ради та відділ ос ... Читать дальше »
Просмотров: 570 | Добавил: Селидово | Дата: 2011-12-29 | Комментарии (0)

З 13.12.2011 року в місті працювали волонтери з числа громадських організацій та шкільної молоді з підготовки та відзначення Дня Святого Миколая. Молодь міста активно готувала святкові пакунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, та дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах. Понад 30 волонтерів вийшли на вулиці міста: вони збирали іграшки для дітей, дитячі книжки, канцелярські приладдя, наповнювали скриньки пожертвуваннями на Селидівську дитячу міську лікарню. Ініціатором проведення благодійної акції стала громадська організація „Молоді Регіони”. Ініціативу підхопили інші громадські організації, конфесії: „Союз жінок України”, ... Читать дальше »
Просмотров: 547 | Добавил: Селидово | Дата: 2011-12-29 | Комментарии (1)