Главная » 2015 » Декабрь » 3 » «Старти надій»
5:18 PM
«Старти надій»

2 грудня 2015 року в загальноосвітній школі № 2 м.Селидове пройшло спортивно-розважальне свято до Міжнародного дня інвалідів «Старти надій». Організаторами свята виступили Селидівський міський голова Ремізов В.В., відділ освіти, відділ з питань фізичної культури та спорту, Центр дитячої та юнацької творчості м. Селидове і загальноосвітня школа №2.

Діти з обмеженими можливостями прийняли  участь у низці спортивно-розважальних заходів, в межах культурної програми для них відбулися виступи вихованців центра дитячої та юнацької творчості м. Селилове та загальноосвітньої школи №2, після закінчення свята  всі учасники були нагороджені пам’ятними подарунками після чого переїхали до кафе «Луч», в якому  для них було організовано святковий стіл і розважальні конкурси з невеличкими призами.

Свято відкрив Селидівський міський голова Ремізов Віктор Володимирович, який побажав всім учасникам заходу здоров’я, виконання бажань, наполегливості і віри в майбутнє.

Зі словами підтримки виступив Народний депутат України Сажко Сергій Миколайович і передав для цієї категорії дітей 41 солодкий подарунок.

Меценатами заходу виступили:

-Лялюєва Лариса Юріївна голова міської громадської організації «Партнерство представників малого і середнього бізнесу»;

- Макаров Сергій Олексійович ТОВ «ЗМК»;

- Дікарєв Олександр Павлович приватний підприємець. 

 

 

Просмотров: 601 | Добавил: Селидово | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: